Neohodnoceno
AUTHOR LIMIT 26" (modrá,limeta)
- velikost rámu 13,5"
- lehký duralový rám a vidlice
- lehké dětské horské kolo s jednopřevodníkem
- barva modrá, limeta
- (výška postavy 130-150cm)
| Kategorie: | KOLA |
|---|
Velmi lehké a rychlé kolo, které je určeno spíše na asfaltový povrch, kde se naplno projeví jeho lehkost a touha po rychlosti.
| Model | LIMIT 26 |
| Série | KIDS |
| Velikost | 13.5" |
| Rám | dural 6061 26" |
| Přední vidlice | dural 6061 26" |
| Hlavové složení | PRESTINE 1-1/8" |
| Převodník | PROWHEEL, 32 zubů, 152 mm kliky |
| Středové složení | VP COMP, zapouzdřené |
| Měnič | SHIMANO TX800 |
| Řazení | SHIMANO Altus (8) |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-HG31-8, 11-34 (8) |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Náboje | QUANDO, 32 děr |
| Brzdy | TEKTRO V |
| Brzdové páky | TEKTRO dural |
| Ráfky | dural, 32 děr |
| Paprsky | ocel |
| Přední plášť | KENDA Small Block Eight, 26" × 1.95" |
| Zadní plášť | KENDA Small Block Eight, 26" × 1.95" |
| Pedály | plast |
| Řídítka | ocel, 20 mm, 620 mm |
| Omotávky | AUTHOR pryž |
| Představec | dural |
| Sedlovka | dural (27.2) |
| Objímka | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo | AUTHOR |
| Počet rychlostí | 8 |
| Váha | 10,4 kg / 13,5" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Jedna z nejvýraznějších českých sportovních značek na mezinárodním trhu.




