Neohodnoceno
AUTHOR A-MATRIX 24" (bílá,stříbrná,růžová)
- velikost rámu 12,5
- lehký hliníkový rám
- barva bílá, stříbrná, růžová
- (výška postavy 125-140cm)
| Kategorie: | KOLA |
|---|
Když láká les i polní cesta. Pro mladé jezdce, kteří chtějí objevovat mimo asfalt.
Dětské horské kolo určené pro děti, které chtějí opustit hladké cyklostezky a vyrazit dál – do lesa, na polní cesty nebo na hravé terénní stezky.
Technické parametry:
| Model | A-MATRIX 24 |
| Série | KIDS |
| Velikost | 12.5" |
| Rám | hliník 24" |
| Přední vidlice | ZOOM 24 (50 mm) |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník | PROWHEEL, 32 zubů, 140 mm kliky |
| Středové složení | VP COMP zapouzdřené |
| Měnič | SHIMANO TX800 |
| Řazení | SHIMANO Revoshift (8) |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-HG31-8, 11-34 zubů (8) |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Náboje | QUANDO, 28 děr |
| Brzdy | TEKTRO V |
| Brzdové páky | TEKTRO |
| Ráfky | hliník, 28 děr |
| Paprsky | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Přední plášť | KENDA Aptor 24" x 1.95" |
| Zadní plášť | KENDA Aptor 24" x 1.95" |
| Pedály | plast |
| Řídítka | hliník, rise 20 mm, 580 mm |
| Omotávky | AUTHOR pryž |
| Představec | hliník |
| Sedlovka | hliník (27.2) |
| Objímka | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo | AUTHOR Racer |
| Počet rychlostí | 8 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Jedna z nejvýraznějších českých sportovních značek na mezinárodním trhu.




