Neohodnoceno
AUTHOR A-MATRIX 27,5D (16"/bílá, stříbrná, zlatá)
- velikost rámu 16"
- lehký hliníkový rám
- (vhodné pro výšku 155-170cm)
- barva bílá, stříbrná, zlatá
| Kategorie: | KOLA |
|---|
Pro mladé jezdce, kteří chtějí jezdit jako dospělí. Horské kolo, které posune své jezdce na další cyklistickou úroveň. Větší kola, sportovní geometrie a kvalitní výbava přinášejí pocit opravdového MTB.
Technické parametry:
| Model | A-MATRIX 27.5D |
| Série | KIDS |
| Velikost | 14", 16" |
| Rám | hliník 27.5" |
| Přední vidlice | SUNTOUR XCE28 27.5 (80 mm) |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník | PROWHEEL, 32 zubů, 165/170 mm kliky |
| Středové složení | VP COMP zapouzdřené |
| Měnič | SHIMANO Cues 4000 |
| Řazení | SHIMANO Cues 4000 (9) |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-LG300-9, 11-46 zubů (9) |
| Řetěz | KMC XGlide |
| Náboje | QUANDO Disc, 28 děr |
| Brzdy | TEKTRO HD-J2820, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-J2820 |
| Ráfky | AUTHOR Argon 27.5, 28 děr |
| Paprsky | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Přední plášť | KENDA Aptor 27.5" x 2.10" |
| Zadní plášť | KENDA Aptor 27.5" x 2.10" |
| Pedály | plast |
| Řídítka | hliník, rise 20 mm, 640 mm |
| Omotávky | AUTHOR pryž |
| Představec | hliník |
| Sedlovka | hliník (27.2) |
| Objímka | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo | AUTHOR Cadet |
| Počet rychlostí | 9 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Jedna z nejvýraznějších českých sportovních značek na mezinárodním trhu.




