Neohodnoceno
AUTHOR A-MATRIX 26 ´´D (stříbrná,růžová)
- velikost rámu 13,5´´
- lehký hliníkový rám
- barva stříbrná/růžová
- (výška postavy 130-150cm)
| Kategorie: | KOLA |
|---|
Pro mladé jezdce, kteří chtějí zvládnout les i polní cesty.
| Velikost | 13.5" |
|---|---|
| Rám | hliník 26" |
| Přední vidlice | ZOOM Disc 26 (80 mm) |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník | PROWHEEL, 32 zubů, 152 mm kliky |
| Středové složení | VP COMP zapouzdřené |
| Měnič | SHIMANO Acera |
| Řazení | SHIMANO Acera (8) |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-HG400-8, 11-40 zubů (8) |
| Řetěz | KMC Z8.3 |
| Náboje | QUANDO Disc 28, děr |
| Brzdy | TEKTRO HD-J2820, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-J2820 |
| Ráfky | AUTHOR Argon 26, 28 děr |
|---|---|
| Paprsky | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Pláště | KENDA Aptor 26" x 1.95" |
| Pedály | plast |
| Řidítka | hliník, rise 20 mm, 620 mm |
| Gripy/Omotávky | AUTHOR pryž |
| Představec | hliník |
| Sedlovka | hliník (27.2) |
| Objímka | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo | AUTHOR Racer |
| Počet rychlostí | 8 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Jedna z nejvýraznějších českých sportovních značek na mezinárodním trhu.




